O firmie

Sprawdzona hurtownia motoryzacyjna w Gnieźnie

Hurtownia Motoryzacyjna Armicar Zobacz galerię zdjęć »

Ponad 10-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz wykwalifikowana kadra specjalistów to najważniejsze atuty naszego sklepu motoryzacyjnego w Gnieźnie. Zajmujemy się przede wszystkim dystrybucją części zamiennych wysokiej jakości, choć naszą ofertę tworzą także części oryginalne, akcesoria, chemia do samochodów osobowych i dostawczych oraz kosmetyki. Szeroki asortyment oferowanych produktów to także jedna z zalet, która nas wyróżnia.

Najważniejsze jest dla nas oferowanie wysokiej jakości części w optymalnych, atrakcyjnych cenach oraz profesjonalna, indywidualna obsługa klienta. We współpracy stawiamy przede wszystkim na wzajemny szacunek oraz wspólne dążenie do celu. Jedną z misją naszej działalności jest ciągły rozwój nie tylko nasz, ale również naszych kontrahentów. 

Jesteśmy partnerem ogólnopolskiej sieci ProfiAuto, która zrzesza hurtownie, warsztaty i sklepy motoryzacyjne z całej Polsce. Nasza hurtownia motoryzacyjna to ponad 350 000 części zamiennych i innych akcesoriów samochodowych, które dostarczane są przed ponad 250 dostawców!

Sklep motoryzacyjny w Gnieźnie - postaw na profesjonalistów

Siłę naszego sklepu motoryzacyjnego stanowi kompetentny zespół specjalistów, którzy w branży z powodzeniem działają od wielu lat, a sama motoryzacja jest ich największą pasją. Dbamy też o rozwój naszych pracowników, dlatego też stale aktualizującą swoją wiedzę na kursach i szkoleniach.
Wszystkie powyższe atuty sprawiają, że cieszymy się niesłabnącym zaufaniem klientów, co potwierdzają ponowne zamówienia oraz liczne rekomendacje. Nasza oferta dedykowana jest zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym – w tym firmom transportowym oraz warsztatom.